Оперативна інформація про захворюваність на кір населення Сумської області станом на 25.04.2019 року

В Сумській області станом на 25.04.2019 р. захворіло на кір 227 осіб  (з урахуванням попередніх діагнозів), з них 169 дорослих та 58 дітей, в тому числі протягом останнього тижня – 20 ( 10 дорослий та 10 дітей). З початку року зареєстровано 1 летальний випадок.

Сьогодні, 25 квітня, світова громадськість відзначає Всесвітній День боротьби з малярією.

За даними Всесвітньої Організації Охорони здоров'я, щорічно в світі малярією хворіють до 500 мільйонів чоловік, з них до 2 млн. гине.

Найбільший рівень захворюваності та смертності припадає на регіони Африканського континенту, Південно-Східної Азії, Індії, Афганістану, Таджикистану, Таїланду, Мексики. Малярія   -  серйозне інфекційне захворювання, в основному передається людині комарами роду Anopheles. Малярія може передаватися від матері до плоду, а також при переливанні зараженої крові і через контакт з кров'ю інфікованої людини (наприклад, при повторному використанні шприців наркоманами). Імунітет  після  перенесеної малярії нестійкий, швидко згасає, тому можливе повторне захворювання на малярію.

Щодо напруженої епідемічної ситуації

Щодо напруженої епідемічної ситуації

Рішення про акредитацію лабораторії та атестат

Рішення про акредитацію лабораторії та атестат

У Сумах обговорили розвиток системи громадського здоров’я

  Сьогодні, 8 лютого, у Сумах пройшло засідання робочої групи з питань розвитку системи громадського здоров’я. Загалом, на зустрічі обговорили питання створення комунального некомерційного підприємства “Сумський обласний центр громадського здоров’я” та стан виконання заходів з розбудови системи громадського здоров’я в Сумській області.

Про визнання лаборатораторії атестованою

Про визнання лаборатораторії атестованою

Оперативна інформація про захворюваність на кір населення Сумської області станом на 04.10.2018 року

В Сумській області станом на 04.10.2018р. захворіло на кір 261 особа (з урахуванням попередніх діагнозів), з них 186 дорослих та 75 дітей, в тому числі протягом останнього тижня – 2 (дорослі). Летальних  випадків не зареєстровано.

Інфекційна захворюваність

   Інфекційна захворюваність  за серпень та 8 місяців 2018р.

 

Оперативна інформація про захворюваність на кір населення Сумської області станом на 12.09.2018 року

В Сумській області станом на 12.09.2018р. захворіло на кір 265 осіб, з них 191 дорослий та 74 дитини, в тому числі протягом останнього тижня – 11, з них 10 дорослих та 1 дитина. Летальних  випадків не зареєстровано.

Про підсумки літньої оздоровчої кампанії 2018 року

Протягом літньої оздоровчої кампанії 2018 року фахівцями ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» було здійснено 969 лабораторно-інструментальних обстежень дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.


Назад Вперед
Наверх