ПИВНИЙ АЛКОГОЛІЗМ У ПІДЛІТКА

ПИВНИЙ АЛКОГОЛІЗМ У ПІДЛІТКА

ЗАПАМ'ЯТАЙТЕ!

ПИВО НЕСЕ В СОБІ ЗАГРОЗУ ДЛЯ ПІДЛІТКА!!!

А ТОМУ ПРОЯВИ СИЛУ ВОЛІ, СЛУХАЙ ГОЛОС РОЗУМУ-НЕ ПІДДАВАЙСЯ НА СПОКУСУ І ДУМАЙ ПРО СВОЄ МАЙБУТНЄ!

(Брав участь в опрацюванні теми Шалак В. А.)

ЧИ Є БЕЗПЕЧНІ ДОЗИ ПИВА,

Алкоголь дуже грубо вмішується у процес становлення ще несформованого молодого організму. Багато людей вважають, що випити раз чи два протягом тижня - це нормально. Таке відношення до алкоголю вкрай небезпечне.

Дуже важливо розуміти. , якщо молода людина випиває 3-4 рази протягом місяця, то це вже зловживання і дуже серйозно.

Саме страшне, якщо починає пити часто (навіть самі слабкі напої). В такому випадку розвивається алкогольна залежність.

Алкогольна залежність» - це хвороба. По спадковості вона не передається, проте зміни в генах все-таки відбуваються і можлива прихильність до алкоголізму. По статистиці, якщо п'є батько, то у сина у 4 рази більше шансів отримати алкогольну залежність чим у ровесника з сім'ї, що не п'є.

Пивний алкоголізм: Пиво завжди вважалось класичним «стартовим напоєм», з якого розпочинали практично всі алкоголіки, плавно переходячи до більш кріпких напоїв. А .у молоді алкоголізм формується у 3-4 рази швидше ніж у дорослих і має більш злоякісний перебіг.

Як становлятьсяпивними алкоголіками? Люди не вірять, що пиво може довести до справжнього алкоголізму, через те, що начебто справжнього алкоголю в ньому «кіт наплакав». Проте, вжиті протягом дня 0,5 л пива містять в собі чималу дозу алкоголю, достатню як для розвитку алкоголізму так і для токсичної дії на організм. В першу чергу від цього потерпають серце, печінка і мозок.

Оскільки пиво зазвичай не визиває такого сильного сп'яніння, як кріпкі напої, то до його вживання лояльно відносяться як в сім'ї так і в суспільстві.

Саме через це споживання пива зростає і це в свою чергу сприяє розвитку алкоголізму у підлітків.

Молодий організм навіть швидше отримує психотропний ефект «кайф» від пива і свідомо прагне до цього. А звичка до такої поведінки (сьогодні пиво, завтра «травка», потім, ще що - небудь надзвичайне), нажаль, швидко і різко деформують особистість у цілому.

Як алкоголь впливає на організм? В організмі немає жодного органа або тканини, які б не підлягали шкідливій дії алкоголю. Серце під його впливом швидко зношується, нирки перестають виділяти з організму шкідливі продукти життєдіяльності, клітини печінки гинуть, 1 втрачають свою захисну функцію (вчені, довели, що від цирозу печінки частіше всього

вмирають саме любителі пива).                                                                     5

Проте особливо потерпає нервова система, погіршується пам’ять,

послаблюється увага. Систематичне споживання алкоголю дуже швидко

веде до привикання.

Появляється так звана психічна залежність - коли молода людина

починає цікавитись не просто випивкою у компанії, а навіть намагається з

допомогою алкоголю вирішувати якусь свою проблему. Саме страшне, коли

починає подобатись самий стан сп'яніння. Коли людина п'є заради стану

сп'яніння як такого - це вже дуже далеко зайшовша стадія психічної

залежності.

 

Скільки алкоголю у пиві? Півлітрова пляшка пива міцністю 5% алкоголю - це вже 50гр горілки, 9% пиво - це 100гр горілки. В даному випадку існує така залежність: чим вище міцність тим агресивніше ведуть себе отруйні речовини, які містяться у пиві.