Моніторинг за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях області

Моніторинг за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях  області

 

 

За оперативними даними структурних підрозділів Держаної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою моніторингу за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях області протягом 02.03-15.03.2018 року було проведено 42 планові лабораторно-інструментальні обстеження об’єктів, в тому числі:

- 14 дошкільних навчальних закладів;

- 20 загальноосвітніх шкіл;

- 1 закладу інтернатного типу;

- 1 професійно-технічного навчального закладу;

- 1 вищого навчального закладу І-ІІ рівня акредитації;

- 4 лікувально-профілактичних закладів;

- 1 підприємства (установи, організації).

В 13.03.2018 ході обстеження загальноосвітньої школи с. Суха Грунь Л.-Долинського району виявлене порушення температурного режиму, так, в  класній кімнаті 3-го класу температура становила +16 град. С; в кабінеті географії +14 град. С, в кабінеті інформатики +15 град. С (згідно п. 5.5. ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» нормою для вказаних приміщень є 17-20 град. С).

За результатами обстеження для вжиття відповідних заходів 15.03.2018 Л.-Долинським районним лабораторним відділенням Роменського міскрайонного відділу ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України»  направлені листи директору загальноосвітньої школи с. Суха Грунь Л.-Долинського району, начальнику відділу освіти Л.-Долинської райдержадміністрації., начальнику держпродспоживслужби в Л.-Долинському районі.