ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з метрологічної повірки та атестації медичного обладнання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з метрологічної повірки та

атестації медичного обладнання, розміру бюджетного призначення,

очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки радіологічного та електромагнітного обладнання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі послуг з калібрування засобів вимірювальної техніки радіологічного та електромагнітного обладнання, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі наборів для ПЛР у реальному часі для виявлення ДНК, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі наборів для ПЛР у реальному часі для виявлення ДНК, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі.

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі родентицидів та інсектицидів для проведення дезінфекційних заходів, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі родентицидів та інсектицидів для проведення дезінфекційних заходів, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі стандартних зразків сої, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівл

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі стандартних зразків сої, розміру

бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівл

ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

ОБГРУНТУВАННЯ

технічних та якісних характеристик закупівлі електричної енергії, розміру

бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

 

Відкриті торги з особливостями

 Відкриті торги з особливостями

 

Природний газ – 26600 куб.м., код ДК 021:2015 09120000-6 Газове паливо

Система для проведення вимірів радону 222/220 в повітрі, воді, грунтах, код ДК 021:2015 38340000-0 Прилади для вимірювання величин.

Система для проведення вимірів радону 222/220 в повітрі, воді, грунтах, код ДК 021:2015  38340000-0 Прилади для вимірювання величин.