Моніторинг за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях області

Моніторинг за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях  області

 

 

За оперативними даними структурних підрозділів Держаної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою моніторингу за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях області протягом 16.03-22.03.2018 року було проведено 32 планові лабораторно-інструментальні обстеження об’єктів, в тому числі:

- 9 дошкільних навчальних закладів;

- 16 загальноосвітніх шкіл;

- 5 лікувально-профілактичних закладів;

- 2 підприємств (установ, організацій).

19.03.2018 в ході обстеження Дунаєцького НВК Глухівського району виявлене порушення температурного режиму, так, в приміщеннях дошкільної групи температура склала +15 до +15,5 град. С, а саме: ігрова частина та частина для прийому їжі +15,4 град. С, спальне приміщення та роздягальня +15 град. С, спортивна зала +15,3 град. С, туалет +15,5 град. С (згідно п. 1 р. 6 Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів оптимальною температурою у групових осередках дошкільних навчальних закладів є +19+23 град. С, у залах для занять музикою та фізичною культурою +18+19 град. С); в приміщеннях загальноосвітньої школи температура склала від +15 до +16 град. С, а саме: приміщення 2 класу +15 град. С, кабінет англійської мови +16 град. С та кабінет інформатики +15,1 град. С (згідно п. 5.5. ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» нормою для вказаних приміщень є +17+20 град. С).

За результатами обстеження для вжиття відповідних заходів 20.03.2018 Глухівським міскрайонним відділом ДУ «Сумський обласний лабораторний центр МОЗ України» направлені листи директору Дунаєцького НВК Глухівського району, начальнику відділу освіти Глухівської райдержадміністрації, начальнику держпродспоживслужби в Глухівському районі.