Моніторинг за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях області

Моніторинг за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях  області

 

 

За оперативними даними структурних підрозділів Держаної установи «Сумський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» з метою моніторингу за дотриманням температурного режиму в закладах освіти, охорони здоров’я соціальної сфери, підприємствах, установах та організаціях області протягом 09.02-15.02.2018 року було проведено 24 планові лабораторно-інструментальні обстеження об’єктів, в тому числі:

- 9 дошкільних навчальних закладів;

- 11 загальноосвітніх шкіл;

- 4 лікувально-профілактичних закладів.

13.02.2018 в ході обстеження загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Успенка Буринського району в приміщенні 1 класу була встановлена температура +15,5 град. С, в кабінеті англійської мови +14,5 град. С, що не відповідає санітарно-гігієнічним вимогам (згідно п. 5.5. ДСанПіН 5.5.2.008-01 «Державні санітарні правила і норми влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» температура повітря в класах і кабінетах повинна складати +17-20 град. C).

 

Стосовно невідповідних результатів інструментальних досліджень Буринським районним лабораторним відділенням Конотопського міськрайвідділу ДУ «Сумський ОЛЦ МОЗ України» 15.02.2018 були надіслані відповідні листи на адресу директора загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. с. Успенка Буринського району, начальника відділу освіти Буринської райдержадміністрації та начальника Держпродспоживслужби в Буринському районі для проведення відповідних заходів щодо приведення температури до відповідної.