Оперативна інформація про епідемічну ситуацію з гострих кишкових інфекцій в Сумській області станом на 17.02.2017 року

Оперативна інформація про епідемічну ситуацію з гострих кишкових інфекцій

в Сумській області станом на 17.02.2017 року.

 

На останньому тижні в області реєструється зростання захворюваності гострими кишковими інфекціями на 68%: за медичною допомогою звернулась 91 особа, тоді як на попередньому тижні – 54. В основному це сталось за рахунок міст Суми, Кролевець, Конотоп, Шостка, Тростянецького та Сумського районів. Майже половина захворілих – мешканці обласного центру, хоча захворюваність по м. Суми не виходить за межі багаторічного розрахункового порогового рівня.

В цілому по області серед дітей захворюваність зросла на 78% в основному за рахунок дошкільнят. Питома вага дітей серед загальної кількості захворілих дорівнює 70%. В м. Суми цей показник становить майже 90%, з 38 захворілих 34 – це діти.

Має місце залучення до захворюваності дітей дитячих навчальних закладів. Подальшого поширення інфекції в дитячих колективах не спостерігалось. Характер перебігу епідемічного процесу, сезонність зростання захворюваності, результати вірусологічних досліджень свідчать про активізацію кишкових інфекцій ротавірусної природи.

 

 

Табличні дані про захворюваність на гострі кишкові інфекції додаються.

 

GK-na-17.02.2017.rar [4,74 Kb] (cкачиваний: 13)