Про стан захворюваності в ЗОШ № 10 м. Суми станом на 17.03.2014 р.

Про стан захворюваності в ЗОШ № 10 м. Суми

станом на 17.03.2014 р.

 

Станом на 17 березня 2014 року кількість госпіталізованих з діагнозом ГКІ з спеціалізованої школи № 10 міста Суми становила 10 осіб, з них 9  дітей та 1 вчитель цієї школи.

На вимогу батьків під розписку зі стаціонару виписана 1 дитина, лікування інших продовжується. Ще 20 дітей знаходяться під наглядом педіатричної мережі за місцем проживання.

Установами Держсанепідслужби у м. Суми було проведене санітарно – епідеміологічне обстеження школи та заключна дезінфекція приміщень закладу. Для лабораторного контролю відібрано: добові проби страв, що готувались 13.03.2014р.; 13 проб харчових продуктів (масло вершкове, ковбаса, сир твердий – на відповідність ДСТУ, яйця курячі на наявність патогенної мікрофлори, свіжі овочі та фрукти на нітрати, солі важких металів та отрутохімікати); 4 зразки питної води для бактеріологічного та хімічного дослідження; 70 змивів на харчоблоці на санітарно – показову мікрофлору, 30 змивів для контролю якості заключної дезінфекції.

Обстежені на ентеропатогенну мікрофлору персонал харчоблоку (9 осіб) та вчителі початкових класів, що мають відношення до харчування дітей (30 осіб).

Протягом 14-16 березня 2014 року в осередку оглянуті інфекціоністом та лікарями-педіатрами та опитані на наявність скарг з боку шлунково-кишкового тракту  – 1145 учнів КУ «ЗОШ №10» з 1238 згідно списків; інші  (93 особи) – не були в контакті з хворими та не перебували в однакових умовах по зараженню.

За місцем проживання хворих та контактних осіб встановлено активний нагляд та медичне спостереження. За результатами проведеного 14-16.03.2014р огляду виявлено 21 хвора дитина та 1 дорослий (вчитель).

Епідеміологічним розслідуванням було встановлено, що захворілі навчаються в різних класах початкової школи, хворий вчитель також працює в початковій школі. Всі діти востаннє відвідували школу 13.03.2014р. З захворілих дітей лише 1 відвідує групу продовженого дня.

За даними опитування хворих дітей та їх батьків у переважної більшості захворілих перші прояви захворювання розпочались у другій половині дня та ввечері. З’ясовано, що у частини дітей ще під час перебування в школі відмічалась нудота та блювання, в т.ч. і неодноразове. Проте, повідомлення про групове захворювання дітей до територіального органу Держсанепідслужби 13.03.2014 не надавалось.  

Типовим проявом для всіх захворілих було блювання, причому у 90% хворих до 10 і більше разів, тоді як діарея проявлялась менш як у 30% хворих,  температура  коливалась від 36,6оС до 38,8оС. У всіх госпіталізованих перебіг захворювання визначений як середнього ступеню важкості.

В ході епідеміологічного розслідування були відпрацьовані всі ймовірні шляхи інфікування, в т.ч. харчовий, водний та можливість хімічного отруєння.

Приймаючи до уваги об’єктивні дані санітарно – епідеміологічного обстеження закладу, клінічний перебіг захворювання,  попередні результати лабораторних досліджень та результати опитування захворілих, їх батьків, працівників школи, можна зробити попередній висновок про зв'язок групового захворювання у Сумській спеціалізованій школі № 10 з харчуванням у цьому закладі. Підтвердженням цього є наступні факти:

всі захворілі харчувались у школі гарячими обідами;

серед учнів, які не харчуються в шкільній їдальні, випадків захворювання не зареєстровано;

клінічний перебіг захворювання та практично одночасне виникнення перших симптомів (протягом півдоби) свідчать про харчовий шлях інфікування збудниками, для яких характерне токсиноутворення;

у біологічному матеріалі від 6 госпіталізованих дітей виділена культура патогенного стафілокока;

у повара харчоблоку при обстеженні з носу виділено культуру патогенного стафілокока (масивний ріст);

 у 2-х зразках контрольних проб страв, які були в меню 13.03.2014р. (омлет, компот з сухофруктів) виділено патогенний стафілокок;

у 6 змивах, відібраних на харчоблоці школи з предметів, що використовуються для готової продукції, виділено патогенний стафілокок;

під час санітарно – епідеміологічного обстеження виявлені порушення вимог санітарного законодавства, які  могли сприяти виникненню групового захворювання  (порушуються вимоги щодо обліку реалізації масла та яєць, несвоєчасно та неякісно проводиться прибирання приміщень харчоблоку та миття інвентарю: розробні столи брудні, на овочерізці та насадках до неї залишки овочів, на ножах готової продукції – залишки їжі; маркування розносів для готової продукції, частини дрібного кухонного інвентарю (розливні ложки, черпаки, лопатки, мішалки) та частини спецодягу не проведене). Дані порушення підтверджені результатами лабораторних досліджень змивів з об’єктів довкілля харчоблоку, в яких виявлені БГКП (бактерії групи кишкової палички) – 27 з 70 відібраних (38,6%).

Продовжуються дослідження з метою ідентифікації виділених  від хворих, декретованих осіб та з об’єктів довкілля культур патогенного стафілокока.

За порушення санітарних норм складені протоколи про порушення санітарних норм та вимог щодо організації харчування дітей на директора  Сумської спеціалізованої школи № 10 та заступника директора з навчально-виховної роботи, що  відповідає за організацію харчування дітей. 

Остаточний висновок про причини виникнення захворювань можна буде зробити лише після завершення всіх лабораторних досліджень. Однак, вже зараз є об’єктивні підстави вважати, що до виникнення групового захворювання у Сумській спеціалізованій школі № 10 могли призвести грубі порушення працівниками харчоблоку вимог чинного законодавства та безконтрольність з боку адміністрації школи за роботою харчоблоку.