Показник захворюваності населення області на ГРВІ

Головне управління Держсанепідслужби у Сумській області повідомляє, що показник захворюваності населення області на ГРВІ продовжує зростати. За період з 09.02. по 15.02.2015 року захворіло 5169 осіб,  що на 650 більше, ніж попереднього тижня.   Показник захворюваності на 100 тисяч населення становить 45,71, що на 56,79% нижче порогового рівня.

Порогів рівень не перевищено також в містах та районах області. Однак, з причини відсутності понад 30% дітей у 2 окремих  класах двох навчальних закладів смт. Краснопілля та 1 – класі однієї із загальноосвітніх шкіл м. Конотоп, тимчасово призупинений навчальний процес.

 Серед дітей захворіло 3723 осіб, серед школярів - 1895 осіб.  Питома вага дітей та школярів від усіх захворілих становить відповідно 50,9% та 36,7%.

Протягом тижня було госпіталізовано 280 осіб (5,4%),209 з яких  – діти. Переважно госпіталізуються хворих з тяжким перебігом ГРВІ із загрозою ускладнень. Вірусологічною лабораторією ДУ «Сумський обласний лабораторний центр Державної санітарно-епідеміологічної служби України» продовжують проводитися моніторингові лабораторні дослідження щодо вивчення штамів циркулюючих на території області збудників грипу та ГРВІ. На попередніх тижнях із матеріалу від хворих було аденовіруси, віруси грипу типу В та парагрипу. 

 В області проти грипу з числа контингентів підвищеного епідемічного та медичного ризику  щеплено 2995 особи. Із числа щеплених, насамперед, це працівники та підопічні інтернатів для дітей та дорослих,  медичний персонал лікувально-профілактичних закладів, діти до 17 років, та інші